Auto serwis

48 14 657 55 00

Modus - Pack 

MASZYNY PAKUJĄCE

Firma Modus-Pack oferuje półautomatyczne i automatyczne maszyny pakujące. Są to urządzenia do owijania palet folią stretch, do zaklejania kartonów oraz do spinania taśm polipropylenowych i taśm PET.

Wszystkie oferowane maszyny posiadają różnorodne rozwiązania konstrukcyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów reprezentujących różne branże. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w oferowanych maszynach służą zarówno obniżeniu kosztów zapakowania Państwa produktów jak i poprawie ogólnej estetyki pakowania. Odbywa się to porzez zminimalizowanie ilości używanych materiałów opakowaniowych oraz poprzez skrócenie czasu niezbędnego do prawidłowego zapakowania Państwa produktu.

Wszystkie maszyny oferowane przez firmę Modus-Pack posiadają bardzo nowoczesny design przy jednoczesnym zachowaniu ergonomii.

Owijarki do palet 

 

Oferujemy szeroką gamę maszyn do owijania palet folią stretch. Urządzenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb, rozwiązania techniczne różnią się od siebie w zależności od rodzaju pakowanego produktu, gabarytów produktu, wielkości produkcji, itp.

Urządzenia w zależności od typu posiadają wbudowane następujące funkcje: regulacja naciągu folii, wybór programu pracy, regulowaną prędkość obrotową wózka i talerza, regulowaną ilość owinięć palety folią stretch. Posiadamy również maszyny z systemem pre-stretch, czyli wstępnego naciągu folii.

Nasze nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne pozwolą znacznie ograniczyć Państwa wydatki na pakowanie produktów na paletach, zarówno po stronie bezpośrednich kosztów związanych ze zużyciem folii jak i kosztów pracy.

►Zaklejarki do kartonów

 

Oferuje automatyczne i półautomatyczne maszyny do zaklejania kartonów. Istnieje możliwość dostosowania naszych urządzeń do zamykania kartonów o różnych wymiarach. W zależności od państwa potrzeb oferujemy różne rozwiązania konstrukcyjne. Istnieje również możliwość zakupienia urzadzenia do formowania kartonów przed zaklejeniem.

►Wiązarki do taśm PP i PET

 

Oferujemy automatyczne i półautomatyczne urządzenia do wiązania taśm PP i PET. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy różne rozwiązania konstrukcyjne.

Copyright 2017 leanCo Group©